Expositie bij Galerie Kunst of Art met Bibi Smit van 16 november t/m 30 december 2023

Galerie en Kunstuitleen Kunst of Art is gevestigd in een heel mooi gerenoveerd kerkje te Laag Keppel, een dorp vlak bij Doetinchem.
16 November start hier een verkoopexpositie van mijn schilderijen samen met glasobjecten van gerenommeerd kunstenaar Bibi Smit.

Kunst of Art presenteert een ruime collectie recente schilderijen met tuinen en waterreflecties als onderwerp, in combinatie met enkele stedelijke landschappen uit de periode 2015 – 2018. Daarmee geeft deze expositie een goed beeld van de recente ontwikkeling in mijn werk.

Openingstijden:
Vrijdag en zaterdag van 13.00 – 17.00 uur
Zaterdag van 11.00 – 17.00 uur en op afspraak.

Info: https://www.kunstofart.nl

Agenda

24 en 25 mei

Kunsttour Vianden – Luxemburg

Met Pinksteren op zondag en maandag: Deelname aan de internationale kunsttour met tentoonstellingen op diverse locaties in het kunstenaarsdorp Vianden

6 t/m 28 juni

Jaarlijkse grote expositie in mijn atelier en onze tuin te Nederweert.

Ik presenteer mijn recente schilderijen in combinatie met sculpturen  van  5 uitmuntende collega-kunstenaars uit Nederland Studio Job (brons), Marco Käller (Inox en cortenstaal),  Harry de Leeuw (brons), Michiel van Pinxteren (brons hout en marmer) en Peter Hiemstra (keramiek).

Bezoek de speciaal voor de expositie gemaakte website  voor meer informatie: www.ateliermarcelvanhoef.nl

Klik hier voor de nieuwe brochure expositie 2026.

Permanent:

Nederland:
Art Gallery Rozendaal, Montfort
Arte Nuovo Fine Art, Zutphen
The Gallery Lane, Breda